Loading color scheme

Bańką w cellulit

Każda z kobiet marzy o smukłej , jędrnej sylwetce pozbawionej cellulitu. Niestety, większość z nich boryka się z tym problemem niezależnie od wieku czy wagi. Na szczęście my znamy wiele sposobów, aby zniwelować ten defekt skórny. Jednym z nich jest masaż bańką chińską .Zabieg ten polega na masażu próżniowym gumową bańką przy użyciu oliwki. Zacisk bańki powoduje wytwarzanie się podciśnienia, które pobudza przemianę materii, poprawia ukrwienie, zmniejsza napięcie mięśniowe oraz poprawia trofikę skóry. Przeciwwskazaniem do terapii bańką chińską jest skóra naczyniowa, tendencja do powstawania nieodwracalnych siniaków, skłonność do żylaków oraz ogólny zły stan samopoczucia.

Skuteczność tego zabiegu jest najbardziej widoczna, jeśli jest wykonywany w serii od 10 do 15 sesji w przerwie 2-3 dni. Dlatego, jeżeli chcemy osiągnąć spektakularne efekty i wyglądać świetnie latem warto ,, bańkową kurację” rozpocząć wczesną wiosną, aby już latem cieszyć się gładką i jędrną skórą.

Bańka chińska nie jest jednak jedynym sposobem na skuteczną walkę ze skórką pomarańczową. Trzeba również pamiętać o domowym podtrzymywaniu efektów uzyskanych w gabinecie. Kosmetolodzy pracujący w naszych gabinetach oprócz masażu bańką chińską zalecają mikronakłuwanie skóry rollerem kosmetycznym w miejscach, gdzie występuje cellulit . Następnie na nakłute partie zaleca się aplikację żelu Environ Body Profile, który w swoim składzie zawiera ekstrakt z guarany mający działanie antycellulitowe. Skutecznym sposobem jest również stosowanie olejku A,C, E marki Environ, który dogłębnie nawilża i odżywia skórę.

Wystarczy tak niewiele, żeby polepszyć kondycję skóry przed latem. Potrzebna jest jedynie samodyscyplina, regularność i sprawdzone przez Nas kosmeceutyki.

Do zobaczenia w Gabinecie :)

Instytut Anti Aging i sklepy firmowe Fontanna Młodości zostały stworzone z myślą o kompleksowej profilaktyce i kuracji Anti Aging. Z nami wyłącznie dzięki bezinwazyjnym i sprawdzonym metodom pielęgnacji skóry, możesz uzyskać długoterminowe efekty odmładzania.

W naszych sklepach znajdziesz trzy zorientowane na rezultaty marki premium: kosmeceutyki Environ, eko mineralne kosmetyki Jane Iredale, suplementy dla skóry Advanced Nutrition Programme. Indywidualne zestawienia produktów,  oraz konsultacje naszych kosmetologów dają nieporównywalne z innymi, spektakularne efekty, zarówno odmładzania a także zapewniają skuteczną profilaktykę Anti Aging.

Nowym klientom Instytutu Anti Aging Fontanna Młodości i Sklepów Firmowych Fontanna Młodości oferujemy bezpłatną aplikację makijażu mineralnego, komputerową analizę skóry, oraz konsultację specjalistów pozwalającą w sposób indywidualny podejść do każdego klienta i dobrać właściwy program pielęgnacyjny.

Kosmeceutyki Environ działają na każdy problem skóry: trądzik młodzieńczy, przebarwienia, utratę elastyczności, suchość skóry, trądzik różowaty, nadwrażliwość skóry. Nasze kosmeceutyki nie przyjmują podziałów (20+, 30+, 40+, 50+, 60+). Każda skóra wymaga indywidualnego podejścia, bez względu na wiek. Environ jest światowym liderem mikronakłuć. Oferujemy oryginalny, wysokiej klasy Roll-Cit kosmetyczny do użytku domowego.

Eko minerały stanowią przedłużenie pielęgnacji i ochronę dla skóry przez cały dzień. Wykazują dużą trwałość, nie są testowane na zwierzętach  i podkreślają naturalne piękno każdej kobiety.

W ofercie Instytutu Anti Aging Fontanna Młodości możesz znaleźć: depilacje pastą cukrową, manicure, pedicure, zabiegi regenerujące dłonie i stopy, zabiegi na twarz Environ, peelingi kwasowe, mikronakłuwanie Roll-Cit medyczny Environ, terapie witaminową na ciało. Przed wyborem usługi, każdy klient może skorzystać z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej.

Zapraszamy już dziś!
Zespół Fontanna Młodości


 Aaron Jones Jersey