Loading color scheme

Eko makijaż mineralny

W chwili obecnej marka jane iredale pozostaje najwyżej cenionym makijażem wśród klinik medycznych, gabinetów kosmetycznych i ośrodków SPA w Stanach Zjednoczonych oraz ponad 40 krajach na całym świecie.

Dlaczego kochamy kosmetyki jane iredale?

1. Nie zapychają porów
Bazy, podkłady i pudry jane iredale™ tworzą barierę ochronną, jednocześnie pozwalając skórze naturalnie oddychać nie zakłócając jej prawidłowego funkcjonowania.

2. Gwarantują doskonałe pokrycie skóry
Z uwagi na to, iż przy produkcji używamy czystego pigmentu bez wypełniaczy takich jak np. talk, nasze pudry, podkłady i korektory dają wyśmienite pokrycie przy zastosowaniu niewielkiej ilość produktu

3. Zapewniają ochronę przeciwsłoneczną
Aż sześć produktów marki jane iredale™ otrzymało rekomendacje Fundacji Raka Skóry. Nasze pudry mają wskaźnik od 20 do 30 SPF. W przeciwieństwie do tradycyjnych, chemicznych filtrów, pudry mineralne odbijają światło, zapewniając skórze bezpieczne i szerokie spektrum ochrony przeciwsłonecznej.

4. Zawierają tylko naturalne środki konserwujące
W naszym makijażu, w którym konserwanty są niezbędne, użyliśmy kombinacji naturalnych środków, wykluczając jednocześnie parabeny i fenoksyetanole.

5. Są bezpieczne dla skóry
Nano czy mikro? Naukowcy nadal nie są pewni, natomiast nanocząsteczki, ze względu na swój mikroskopijny rozmiar, wnikają w głąb skóry. Kosmetyki jane iredale™ składają się jedynie z bezpiecznych mikrocząsteczek.

6. Cera zyskuje naturalne rozświetlenie
Naturalne, wysokiej jakości minerały wchodzą w interakcję ze światłem, dając naturalny efekt. jane iredale™ oferuje różnorodne produkty, które zapewniają wykończenie makijażu od połyskliwego do pełnego – matowego i aksamitnego.