Loading color scheme

Makijaż permamentny

Wokół makijażu permanentnego krąży wiele mitów - ma tyle samo zwolenniczek co przeciwniczek. Z pewnością wynika to z faktu, że taki makijaż można wykonać świetnie, albo zupełnie nieestetycznie.

Celem makijażu permanentnego jest NATURALNE podkreślenie piękna każdej kobiety. Sam zabieg pigmentacji pomaga skorygować kształt brwi oraz nadać im wyraźniejszy kolor. Moim priorytetem jest zadowolenie klientki, dlatego przed zabiegiem zawsze proponuje bezpłatną konsultacje, na której odpowiadam na wszelkie nurtujące pytania. Metodę, kolor i kształt dobieram indywidulanie biorąc pod uwagę wygląd, kolor cery, włosów i oczu.

Niezmiernie ważne jest zbadanie preferencji danej osoby oraz przeprowadzenie szczegółowego wywiadu w celu wykluczenia przeciwskazań. Nie należy stresować się intensywną barwą pigmentu bezpośrednio po zabiegu, gdyż w ciągu kilku dni kolor brwi zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt jest wzmacniany. Na to, jak długo utrzymuje się makijaż permanentny w pierwszej kolejności ma wpływ metoda wykonywania.

Makijaż zanika stopniowo i zawsze możemy odświeżyć jego efekt. Dobrze wykonany makijaż permanentny powinien utrzymywać się do 2 lat, zatem to ogromna wygoda i oszczędność czasu.

Każda klientka , która przychodzi na konsultacje pełna obaw, nabiera pewności siebie i decyduje się na zbieg. Dla kobiet jednym z codziennych porannych rytuałów jest makijaż – z makijażem permanentnym brwi oszczędzisz cenne minuty.

Zapraszam! Paulina Więckowska Stylistka brwi, makijażystka

Na zdjęciu Kama Nienałtowska – dziękujemy za zaufanie :) .

 Aaron Jones Jersey