Loading color scheme

Bańką w cellulit

Każda z kobiet marzy o smukłej , jędrnej sylwetce pozbawionej cellulitu. Niestety, większość z nich boryka się z tym problemem niezależnie od wieku czy wagi. Na szczęście my znamy wiele sposobów, aby zniwelować ten defekt skórny. Jednym z nich jest masaż bańką chińską .Zabieg ten polega na masażu próżniowym gumową bańką przy użyciu oliwki. Zacisk bańki powoduje wytwarzanie się podciśnienia, które pobudza przemianę materii, poprawia ukrwienie, zmniejsza napięcie mięśniowe oraz poprawia trofikę skóry. Przeciwwskazaniem do terapii bańką chińską jest skóra naczyniowa, tendencja do powstawania nieodwracalnych siniaków, skłonność do żylaków oraz ogólny zły stan samopoczucia.

Skuteczność tego zabiegu jest najbardziej widoczna, jeśli jest wykonywany w serii od 10 do 15 sesji w przerwie 2-3 dni. Dlatego, jeżeli chcemy osiągnąć spektakularne efekty i wyglądać świetnie latem warto ,, bańkową kurację” rozpocząć wczesną wiosną, aby już latem cieszyć się gładką i jędrną skórą.

Bańka chińska nie jest jednak jedynym sposobem na skuteczną walkę ze skórką pomarańczową. Trzeba również pamiętać o domowym podtrzymywaniu efektów uzyskanych w gabinecie. Kosmetolodzy pracujący w naszych gabinetach oprócz masażu bańką chińską zalecają mikronakłuwanie skóry rollerem kosmetycznym w miejscach, gdzie występuje cellulit . Następnie na nakłute partie zaleca się aplikację żelu Environ Body Profile, który w swoim składzie zawiera ekstrakt z guarany mający działanie antycellulitowe. Skutecznym sposobem jest również stosowanie olejku A,C, E marki Environ, który dogłębnie nawilża i odżywia skórę.

Wystarczy tak niewiele, żeby polepszyć kondycję skóry przed latem. Potrzebna jest jedynie samodyscyplina, regularność i sprawdzone przez Nas kosmeceutyki.

Do zobaczenia w Gabinecie :)

 Aaron Jones Jersey