Loading color scheme

Metamorfoza Weroniki

Metamorfoza Weroniki to efekt precyzyjnie dobranej serii 10 zabiegów w gabinecie oraz pielęgnacji domowej przy użyciu kosmeceutyków marki Environ.

To co wyraźnie rzuca się w oczy to radykalna poprawa kondycji skóry objętej trądzikiem. Celem kuracji gabinetowej i domowej było przede wszystkim pozbycie się uporczywego trądziku, przebarwień pozapalnych, pigmentacji i rozszerzonych porów.

Schemat przykładowego zabiegu oczyszczającego :

1. Trójfazowe zmywanie z użyciem Pre Cleansing Oil, Clay Maska oraz Żel zmywający
2. Tonizacja skóry tonikiem Alpha Forte z kwasem glikolowym
3. Mieszanka specjalistycznych kwasów jonizujących (jonoforeza)
4. Wtłoczenie peptydów (sonoforeza)
5. Colostrum + serum witaminowe + żel zabiegowy
6. Maska algowa ( jonoforeza)
7. Krem AVST na wykończenie zabiegu

Skuteczność kuracji była skutkiem działania kompleksowego jednak w opinii prowadzącej procedurę mgr Kosmetolog Pauliny Milczarek główną rolę odegrała w tym przypadku regularna pielęgnacja domowa.

Ekspresowy wieczorny demakijaż został zastąpiony rytuałem pielęgnacyjnym rozpoczynającym się od trójfazowego zmywania (Pre Cleanisng Oil + Clay Maque + Sebu Wash). Kolejny krok to tonik Sebu Tone oraz koktajl produktów z serii Clarity czyli Sebu ACE oil + Sebu Lac Lotion oraz krem AVST z serii Skin EssentiA. Na punktowe zmiany zapalne użyto żelu na wypryski Sebu Spot.

Poranek Weronika zaczyna od przemycia skóry tonikiem Sebu Tone oraz pompki kremu AVST z odpowiednią dawką witaminy A, która to odegrała kluczową rolę w poprawie kondycji jej problematycznej skóry. Dopełnieniem kuracji domowej jest delikatne złuszczanie naskórka przy pomocy peelingu LACM z kwasem mlekowym stosowane raz w tygodniu.

Klasyczny makijaż został zastąpiony makijażem mineralnym kosmetykami marki jane iredale o właściwościach przeciwzapalnych i antybakteryjnych, które pozwoliły skórze się regenerować oraz oddychać w ciągu dnia. Walka o nieskazitelną i zdrową skórę jest długa i cały czas trwa ale to co się nam udało to odbudować pewność siebie Weroniki i przywrócić uśmiech na tej pięknej twarzy.

Pamiętajcie, że źle zdiagnozowany i nie leczony trądzik może wyrządzić duże szkody i pozostawić po sobie ogromne szkody w postaci nieprzyjemnych pamiątek na skórze. Zapraszamy na indywidulane konsultacje do naszych kosmetologów podczas których będziemy mogli zdiagnozować problem i doradzić Wam jak dbać o skórę problematyczną.

Kosmetolog prowadzący metamorfozę Weroniki – Paulina Milczarek