Loading color scheme

Nasz zespół

Ewelina Grzybowska

Kierownik Sklepu Fontanna Młodości Ochota

Jestem licencjonowanym kosmetologiem, ukończyłam Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia. Zawsze zwracałam uwagę na odpowiednią pielęgnację mojej skóry. Praca w Fontannie Młodości pozwala mi na zdobywanie dodatkowej wiedzy, ponieważ oferuje kosmetyki najwyższej jakości zarówno z zakresu pielęgnacji jak i makijażu mineralnego, co bez wątpienia idzie ze sobą w parze. Dodatkową korzyścią płynącą z tego stanowiska jest kontakt z klientkami, które są coraz bardziej świadome w kwestii pielęgnacji skóry- niektóre konsultacje to prawdziwe wyzwanie. Czas wolny staram się spędzać aktywnie.

Paulina Więckowska

Kierownik Sklepu Fontanna Młodości Wilanów, stylistka brwi

Ukończyłam szkołę Wizażu i stylizacji Artystyczna Alternatywa w Krakowie, posiadam tytuł Technika Usług Kosmetycznych. W zawodzie wizażystki pracuję od 6 lat. Z Fontanną Młodości związana jestem od 2013 roku. Firma daje możliwość rozwoju i samorealizacji, praca z marką Jane Iredale oraz Environ to sama przyjemność. Satysfakcje i radość sprawia mi kontakt z ludźmi, którzy są dla mnie inspiracją i wyzwaniem. Cudownie jest widzieć zadowolone z rezultatów klientki. Moim celem jest wydobycie i podkreślenie naturalnego piękna poprzez dobór odpowiednich kolorów, kosmetyków i technik. Staram się zawsze stworzyć miłą i przyjazną atmosferę w naszym sklepie. W życiu prywatnym cenię sobie czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi a w wolnych chwilach tworzę różnego rodzaju produkty typu handmade.

Patrycja Boguszewska

Kierownik Sklepu Fontanna Młodości Ursynów

Posiadam tytuł magistra kosmetologii. Jestem absolwentką Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Interesuję się kosmetologią pielęgnacyjną oraz wizażem. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kongresach i szkoleniach kosmetologicznych. Praca w Fontannie Młodości pozwala mi na wykorzystanie zdobywanej wiedzy poprzez odpowiednie dobory zabiegów kosmetycznych oraz preparatów pielęgnacyjnych. Bardzo łatwo nawiązuję relacje interpersonalne i dobrze współpracuje w grupie. Jestem osobą otwartą, precyzyjną oraz sumienną. Z przyjemnością się uczę i dzielę się wiedzą.

Paulina Milczarek

Kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji  Zdrowia oraz Wyższej Szkoły Inżynierii  i Zdrowia w Warszawie. Specjalizuję się w kosmetyce ciała i twarzy. Uważam, że najważniejsze jest holistyczne podejście do klienta, zbadanie jego potrzeb oraz potrzeb jego skóry. Zabiegi, które oferuje Fontanna Młodości pozwalają mi stworzy ć idealną terapię dla każdego pacjenta . Moja praca to też pasja. W wolnym czasie doczytuje wszelkie ciekawostki kosmetyczne ,spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi oraz podróżuję.

Magdalena Bielska-Jarząbek

Kosmetolog

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, posiadam tytuł dietetyka klinicznego. Obecnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu kosmetologii bioestetycznej w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Praca w Fontannie Młodości pozwala mi na wykorzystanie zdobytej już wiedzy i rozwijanie nowych umiejętności. Uważam, że kompleksowa pielęgnacja skóry obejmuje wybór właściwych kosmeceutyków, makijażu a także bogatej w składniki odżywcze diety. Wolny czas spędzam zdecydowanie aktywnie.

Marlena Robak

Konsultant- kosmetolog

Magister kosmetologii o specjalności technologia kosmetyków. Od pięciu lat pracuję w branży kosmetycznej w charakterze konsultanta, wizażysty. Praca w Fontannie Młodości jest dla mnie misją, której celem jest naprawa skóry, skuteczna pielęgnacja i podkreślanie jej piękna makijażem. W wolnym czasie wybieram aktywny wypoczynek. Biegam na różnych dystansach, pływam, jeżdżę na rowerze lub zdobywam tatrzańskie szczyty.

Kamila Szczęsna

Konsultant- kosmetolog

Jestem studentką III roku kosmetologii w Społecznej Akademii Nauk, na specjalizacji kosmetologia medyczna. W ubiegłym roku rozpoczęłam studia inżynierskie na SGGW w Warszawie, na kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności. Uważam , że odpowiednia dieta jest ważnym elementem pielęgnacji skóry. Fontanna Młodości oferuje produkty o najwyższej jakości tworząc kompleksowy program, który leczy, regeneruje, odżywia skórę od zewnątrz i od środka. Prowadzone przeze mnie konsultacje pozwalają mi połączyć wiedzę z zakresu kosmetologii i żywienia człowieka, dlatego przynosi mi to wielką satysfakcję. W wolnych chwilach ćwiczę jogę i prowadzę Instagram z kulinarnymi inspiracjami.