Martyna Grzelec Manager Sprzedaży Detalicznej

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fontanna Młodości Miasteczko Wilanów

 

Magdalena Bielska Konsultant - kosmetolog

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, posiadam tytuł dietetyka klinicznego. Obecnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu kosmetologii bioestetycznej w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Praca w Fontannie Młodości pozwala mi na wykorzystanie zdobytej już wiedzy i rozwijanie nowych umiejętności. Uważam, że kompleksowa pielęgnacja skóry obejmuje wybór właściwych kosmeceutyków, makijażu a także bogatej w składniki odżywcze diety.  Wolny czas spędzam zdecydowanie aktywnie.

 

Fontanna Młodości CH Janki

 

Paulina Więckowska Kierownik sklepu, konsultant-wizażysta

Ukończyłam szkołę Wizażu i stylizacji Artystyczna Alternatywa w Krakowie, posiadam tytuł Technika Usług Kosmetycznych. W zawodzie wizażystki pracuję od 6 lat. Z Fontanną Młodości związana jestem od 2013 roku. Firma daje możliwość rozwoju i samorealizacji, praca z marką Jane Iredale oraz Environ to sama przyjemność. Satysfakcje i radość sprawia mi kontakt z ludźmi, którzy są dla mnie inspiracją i wyzwaniem. Cudownie jest widzieć zadowolone z rezultatów klientki. Moim celem jest wydobycie i podkreślenie naturalnego piękna poprzez dobór odpowiednich kolorów, kosmetyków i technik. Staram się zawsze stworzyć miłą i przyjazną atmosferę w naszym sklepie. W życiu prywatnym cenię sobie czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi a w wolnych chwilach tworzę różnego rodzaju produkty typu handmade.

 

Monika Cielecka-Witosińska Konsultant- wizażysta

W 2009 roku ukończyłam Akademie Wizażu i Stylizacji we Wrocławiu z tytułem wizażysta-stylista. Przez 7 lat w zawodzie swoje doświadczenie zdobywałam pracując przy pokazach mody, w teatrach, przy sesjach zdjęciowych oraz na planie teledysków muzycznych i reklam tv. Na swoim koncie mam też m.in. 1 miejsce na Polskich Mistrzostwach Makijażu Polish MakeUp Challenge w 2012, co dało mi przepustkę na Mistrzostwa Świata Beauty International w Düsseldorfie w 2013 roku. Praca w Fontannie Młodości daje mi poczucie, że działamy w imię piękna zarówno tego naturalnego, jak i tego podkreślonego makijażem. Prywatnie jestem osobą, która nie marzy, lecz wyznacza sobie cele, które po prostu realizuje.

 

Kamila Szczęsna Konsultant- kosmetolog

Jestem studentką III roku kosmetologii w Społecznej Akademii Nauk, na specjalizacji kosmetologia medyczna. W ubiegłym roku rozpoczęłam studia inżynierskie na SGGW w Warszawie, na kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności.  Uważam , że odpowiednia dieta jest ważnym elementem pielęgnacji skóry. Fontanna Młodości oferuje produkty o najwyższej jakości tworząc kompleksowy program, który leczy, regeneruje, odżywia skórę od zewnątrz i od środka. Prowadzone przeze mnie konsultacje pozwalają mi połączyć wiedzę z zakresu kosmetologii i żywienia człowieka, dlatego przynosi mi to wielką satysfakcję.

W wolnych chwilach ćwiczę jogę i prowadzę Instagram z kulinarnymi inspiracjami.

 

Fontanna Młodości os. Marina Mokotów

 

Marlena Robak Konsultant- kosmetolog

Magister kosmetologii o specjalności technologia kosmetyków. Od pięciu lat pracuję w branży kosmetycznej w charakterze konsultanta, wizażysty. Praca w Fontannie Młodości jest dla mnie misją, której celem jest naprawa skóry, skuteczna pielęgnacja i podkreślanie jej piękna makijażem. W wolnym czasie wybieram aktywny wypoczynek. Biegam na różnych dystansach, pływam, jeżdżę na rowerze lub zdobywam tatrzańskie szczyty.

 

Instytut Anti Aging Fontanna Młodości

 

Olga Rykowska Kosmetolog, specjalista ds. marki Environ, p.o. Kierownika Instytutu Anti Aging

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku z tytułem Kosmetologa, a dalej swą wiedzę poszerzyłam kończąc specjalizację Menadżera Produktu Kosmetycznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Z marką Environ jestem związana od 2015 roku, wcześniejsze doświadczenia zdobywałam na terenie całej Polski, pełniąc rolę szkoleniowca w autoryzowanych gabinetach Environ. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, najbardziej lubię tych wymagających, u których kuracja jest wyzwaniem. Moim celem jest spowolnienie procesu starzenia i pokazanie, że czas może być naszym sprzymierzeńcem. Prywatnie moją pasją jest fotografia i podróże.

 

Paulina Zemła Konsultant-kosmetolog

Pierwszą uczelnią na której studiowałam był Warszawski Uniwersytet Medyczny. Ukończyłam tam w 2014 roku studia I stopnia na kierunku Pielęgniarstwo. Obecnie jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia ze specjalnością Technologia Kosmetyków w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Moim doświadczeniem są praktyki pielęgniarskie, kosmetologiczne oraz blisko roczna praca przy sprzedaży kosmetyków naturalnych. Praca w Fontannie Młodości daje mi możliwość rozwoju oraz przebywania z kreatywnym i sympatycznym zespołem. Poza kosmetykami i wybranymi zagadnieniami medycznymi moją pasją są muzyka, kulinaria i podróże.

 

Sylwia Nocuń Konsultant-wizażysta, technik usług kosmetycznych

Jestem związana z firmą od 2008 roku, to właśnie tu zdobywałam pierwsze zawodowe szlify. Blisko 10 letnia znajomość marki Environ i jane iredale, pozwala mi skomponować indywidualny program pielęgnacyjny dla każdej z moich klientek. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało w tym zabiegi: manicure, pedicure, RF, IPL (laseroterapii), terapie witaminowe, peelingi kwasowe, stylizacja brwi. Zadowolenie klientów oraz jakość oferowanych usług to najważniejszy priorytet mojej pracy. Uważam, że piękno wewnętrzne jest równie ważne jak zewnętrzne. Wystarczy umieć je odkryć.